mapka nasza firma
Jesteśmy jednym z większych producentów wyrobów mosiężnych na polskim rynku. Wykonujemy wyroby z prętów mosiężnych MO 58 wg PN.
nasze produkty

Ofertę naszą kierujemy w głównej mierze do odbiorców hurtowych oraz świadczymy usługi kooperacyjne na wykonywanie różnego typu elementów.

wdrozeniowy

 

 


 

Kategrie: Grupy pompowe, zestawy do kotłów i kominków
01.

Przyłącze wodomierza i złączki proste – oferta Finish-A

Rozbudowany zakres produkcji

Finish-A specjalizuje się w produkcji elementów z zakresu ogrzewania podłogowego. Produkujemy między innymi nowoczesne mieszacze ogrzewania podłogowego, rozdzielacze podłogowe, a także przepływomierze. W swoim asortymencie posiadamy ponadto rozdzielacze grzejnikowe, rozdzielacze podłogowe, liczne złączka (w tym zarówno złączki proste, jak i złączka do solarów), a także rozbudowaną grupę pompową (między innymi znajdziecie u nas Państwo modele wysokiej jakości zwrotnicy hydraulicznej). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszym przedstawicielem.
01.
Grupa kotłowa z wymiennikiem
Dostępne rozmiary
Kompaktowy zestaw kotłowni wyposażonej w wymiennik płytowy, dzielący instalację na dwa układy otwarty i zamknięty . Dodatkowo kotłownia została wyposażona w mieszacz pozwalający zasilić do 200 m/2 ogrzewania podłogowego.
02.
Grupa pompowa z wymiennikiem
Dostępne rozmiary
Produkt konfigurowany według indywidualnych potrzeb klienta
Pobierz instrukcję (*.pdf)